Parfémy a drogerie FM World

Hledat

Kategorie

Vernostni program Dekorativni kosmetika

KONTAKTY

FM-DROGERIE.CZ

Petr Beneš

Fr.Veselého 673

435 11 Lom u Mostu

....................................

Mobil : 604 749 951

SMS, volání 9:00-23:00

E-mail : info@fm-drogerie.cz

ICQ : 197-299-316

 

Použít lze i

kontaktní formulář
Vytvoření účtu »
Nákup bez registrace!

Vaše vůně?

Něco málo o tomto obchodě

Abyste věděli s čím a kým máte tu čest, dovolil bych si uvést několik bližších informací o tomto obchodě, jakým druhem zboží se zabývá, proč tento obchod, z jakého důvodu vznikl, něco o zaměstnancích a vše pro lepší představu o e-shopu.

Internetová prodejna

V dnešní uspěchané a přetechnizované době je velkým módním hitem zařídit si vlastní internetový obchod. Internetových obchodů, takzvaných e-shopů, je internet plný, toho jste si jistě všimli sami.
Ano...uznávám, že je to poměrně rychlý způsob jak začít s podnikáním a nevynakládat do projektu desetitisíce korun do prvního spuštění. Ale jsou i jiné důvody proč se rozhodnout pro tento způsob, tedy internetový obchod. Možná se o nich zmíním později abych alespoň trochu nastínil jaký důvod jsem měl právě já.
Tento internetový obchod se zaměřil na prodej produktů jedné značky. Tou značkou a zároveň společností je FM Group World, která se zabývá prodejem kosmetiky. Jde především o dámské a pánské parfémy FM Group, ale také o další kosmetické přípravky jako jsou např. sprchové gely, vody po holení, kuličkové deodoranty, tělové balzámy, ale také třeba čistící prostředky do domácnosti, na prádlo, nábytek, kuchyň či koupelny a mnoho dalšího.

Klasicky pansky parfem Klasicky damsky parfem luxusni pansky parfem luxusni damsky parfem

 

Pansky sprchovy gel Panska voda po holeni Damsky telovy balzam

V sortimentu naleznete také produkty řady "For Home" (zde se jedná především o různé čističe do kuchyně, přípravky do koupelny, na praní prádla, ošetřování nábytku a další. Více se dozvíte v příslušné kategorii).

Pripravky pro domacnost Pripravky pro domacnost Pripravky pro domacnost

Převážná většina výše zmiňovaných výrobků, především parfémy FM Group, byla vyrobena tak, že voní naprosto stejně jako světoznámé značky parfémů. Nejde však o žádné kopie nebo snad dokonce napodobeniny. Je to mnohem prostší.

Společnost FM Group se jednoduše těmito světovými výrobci inspirovala a vyrobyla ty samé vůně jen pod svou značkou, takže se jedná o originály značky FM Group. Produkty typu sprchové gely, deodoranty atd. jsou parfemovány těmito vůněmi a tak je velice vhodné výrobky FM kombinovat pro ještě větší účinek.Lidé v čele této prodejny

Majitel obchodu Petr Beneš 

Zde to bude velice krátké. Myslím si, že většina malých internetových prodejen má pouze jednoho majitele. Když se nad tím zamyslíte, a pokud se tedy nejedná o velké e-shopy které mají zároveň síť kamenných obchodů, tak provoz takového jednoduššího obchodu lze poměrně snadno zvládat v jedné osobě z pohodlí domova.
Nijak tomu není ani u mě. Jsem jediným majitelem tohoto obchodu. Moje jméno je Petr a narodil jsem se v roce 1977. V současné době jsem již několikátý rok doma s invalidním důchodem a internetový obchod se mi zdál jako takový dobrý a ne příliš složitý způsob jak začít a sem tam si přivydělat nějakou korunu k dobru.
Jak jsem uvedl pár řádků výše, měl bych vysvětlit mé důvody proč jsem se rozhodl si zřídit vlastní internetový obchod. Důvody byli především zdravotní. Aniž bych těmito následujícími řádky chtěl na svůj handicap upoutávat zvláštní pozornost, rád bych uvedl, že každým svým nákupem jakéhokoliv kosmetického produktu v tomto obchodě mi pomáháte odbourávat a překonávat bariéry, které mi slepota připravuje. Z výdělků, byť nevelkých, si postupně budu pořizovat kompenzační pomůcky, které mi usnadní nejen osobní život, ale také napomohou zkvalitnit tento eshop a služby s ním spojené.


Další informace

Vše podstatné jsem již uvedl nebo se o nich zmínil v jiných článcích na tomto webu a tak bych snad jen mohl uvést kontaktní ůdaje na prodejnu (sídlo) a přibližnou polohu pro případ osobního odběru.

Telefonovat a psát SMS zprávy můžete na:
mobilní číslo: +420 604749951

psát emaily s dotazy či objednávkami na:
info(zavináč)fm-drogerie.cz
a použít také můžete ICQ:
číslo je: 197 299 316

Pokud při platbě za objednávku preferujete bezhotovostní styk, pak je tu pro Vás číslo účtu:
vedený u mBank: 2206351825 / 6210


Pro ty, kteří by si chtěli objednané zboží vyzvednout osobně na mé adrese, malá nápověda v podobě mapky jak se ke mě dostanete:
ulice Františka Veselého 673, město Lom u Mostu
Když pojedete směrem na Duchcov nebo Osek po ulici Osecká, je to druhá ulice od konce, pod hřbitovem, na pravé straně

 

zde je malá mapka jak se ke mě dostanete


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

REKLAMA

Prohlédněte si hodnocení eshopu ostatními zákazníky
Přejít na hodnocení obchodu na Heureka.cz
Certifikát spokojenosti
Náš obchod získal díky vám, zákazníkům, certifikát spokojenosti od Heureka.cz. Děkuji!

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Newsletter

Informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů.