Parfémy a drogerie FM World

Hledat

Kategorie

Vernostni program Dekorativni kosmetika

KONTAKTY

FM-DROGERIE.CZ

Petr Beneš

Fr.Veselého 673

435 11 Lom u Mostu

....................................

Mobil : 604 749 951

SMS, volání 9:00-23:00

E-mail : info@fm-drogerie.cz

ICQ : 197-299-316

 

Použít lze i

kontaktní formulář
Vytvoření účtu »
Nákup bez registrace!

Vaše vůně?

Aktuální informace pro měsíc Srpen 2009

 

29.srpna 2009

Dobrý den, dnes došlo k naskladnění vyprodaného zboží. Jednalo se o dámské a pánské luxusní i klasické parfémy, tělové balzámy, přípravky na ošetřování pokožky a další. Stále se však čeká na výrobu a dodání nových flakonů od FM Group pro luxusní pánské parfémy a vody po holení. Toto zboží nadále nelze objednat, protože stará zásoby již nejsou k dispozici. Děkuji za trpělivost a v okamžiku jejich dodání bude možné tyto produkty objednávat. Budu Vás včas informovat. Přeji pěkný den a zbytek prázdninových dní. Petr

 

21.srpna 2009

Milí přátelé. Luxusní parfémy s označením FM: 151, 154, 156, 158, 167, 169 a všechny vody po holení které momentálně nemám k dispozici (nelze je objednat), procházejí změnou flakonů. Momentálně se čeká na výrobu flakonů nových. Až tyto produkty budou zabaleny do nového oblečku a budou naskladněny, budu Vás zde neprodleně informovat a také vyvěsím krátkou informaci na hlavní stránce. Děkuji a přeji pěkný den. Petr

 

20.srpna 2009

Vážení návštěvníci eshopu Parfemy.fm. Vzhled celého obchodu prodělal velkých změn a to za pomoci dvou přátel kteří mají s úpravami designu webů zkušenosti. Ještě budeme společně dolaďovat menší drobnosti, ale myslím, že v tomto zcela novém kabátě se bude líbit většíně. Koneckonců na své názory máte Návštěvní knihu kde se můžete vyjádřit jak se Vám nový vzhled líbí/nelíbí a dle Vašich ohlasů se pokusím provádět pružně změny.

 

19.srpna 2009

S radostí Vám mohu oznámit, že problémy spojené s automatickým odesíláním potvrzovacích e-mailů byly odstraněny a v součesné době již vše funguje jak má (potvrzovací emaily o nové registraci zákazníka, email o potvrzení nové objednávky a také kontaktní formulár pro Vás, zákazníky. Děkuji a v budoucnu se pokusím podobným potížím předejít tak, aby veškeré služby nekomplikovaly nákup v tomto e-shopu. Přeji klidný slunečný den. Petr.

 

18.srpna 2009

Dobrý den. Z technických důvodů nefunguje automatické odesílání informačních emailů o registraci nového zákazníka, e-maily o nové objednávce a ani kontaktní formulář pro zasílání e-mailů s dotazy na obchod. Je mi velice líto, že tato situace nastala a na jejím odstranění intenzivně pracuji. Omluvte ještě jednou vzniklé technické problémy, které doufám budou odstraněny v co nejkratší době. Na Vaše registrace do eshopu stejně tak na vytváření nových objednávek tyto problémy nemají žádný vliv. Stav nových objednávek zjišťuji denně a na jejich kladné vyřizování nemá tento technický problém žádný vliv. Doufám, že i přes tyto potíže zůstanete i nadále věrni mému obchodu. Děkuji za pochopení a strpení. Petr.

 

13.srpna 2009

Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek. Dnes proběhlo mnoho změn, a to především ve vzhledu a formátování textu. Doslo ke změně barvy pozadí jednotlivých sloupečků (bloků), změnil jsem barvu písma - na tmavém pozadí je bílé písmo lépe čitelné. Dále jsem provedl přesun některých bloků na jiná místa. Přesunuta byla Anketa, Hodiny. Došlo i ke změně vzhledu hlavního loga stránek (prvky typu Adresa, Telefon apod. jsem umístil do jednoho řádku, vycentroval jsem text Parfemy.fm v logu a mírně proházel obrázky parfémů v logu. Šikovnou pomůckou pro všechny jistě bude nový blok pro Přihlášení ke svému účtu. Odstranil jsem původní nastavení které zasahovalo do loga a do pravého sloupečku jsem umístil možnost zadání emailu a hesla. Snad tato novinka bude ve prospěch všech :-). Dále jsem provedl mírné úpravy ve formátování textu na hlavní stránce. Chystanou změnou bude úprava flash animace. Umístění zůstane stejné, jen změním barevnou kombinaci a jiný font. Tyto veškeré změny jsem udělal na základě reakcí návštěvníků kteří tyto změny navrhli. Děkuji. Petr

 

10.srpna 2009

Dobrý den. Dnes, jak jste si jistě mohli všimnout, jsem experimentoval s nastavením barev podkladu jednotlivých bloků a také barvou pozadí u vypsaných produktů jednotlivých kategorii. Byl bych velice rád kdyby jste se vyjádřili ke změnám, napsali svůj názor na výber barev a samozřejmě také uvítám Vaše návrhy na změnu barev pokud by se tyto neujali. Děkuji a věřím, že společnými silami zvolíme ty nejvhodnější barvy. Návštěvní kniha čeká na Vaše reakce :-).

 

5.srpna 2009

S radostí Vám mohu oznámit, že dnešním dnem začal ostrý provoz tohoto internetového obchodu s kosmetikou FM Group. Vše potřebné co bylo nutné dořešit je již v pořádku takže nic nebrání se ponořit do stránek na tomto webu a vybírat. Je léto a v létě se používají lehké, ovocné, citrusové vůně. Nahlédněte do mé nabídky a třeba najdete vůni lahodící vašemu srdci a nosu :). Petr.

 

5.srpna 2009

Dobrý den přátelé. Dnes jsem do nabídky Výprodejů přidal jeden pánský luxusní parfém za cenu 390,- (z původních 480,-). Proto máte-li zájem o tuto vůni tak neváhejte. Dostupná bude pouze do vyprodání skladových zásob.

Další novinkou v mém e-shopu jsou NOVINKY z řady Pro domácnost (For home). Blíže se na tyto nové produkty můžete podívat ZDE. Jedná se o zajímavé přípravky. Jen namátkově třeba čistič skel u krbů a kamen, který odstraňuje také kouřové usazeniny jako mour či saze, nebo takzvaný Odvápňovač který lze použít třeba na odstranění vodního kamene ze spirály varné konvice nebo žehličky.

 

2.srpna 2009

Při načítání úvodní stránky byla velká prodleva při nahrávání měniče zboží (karuselu) a dat z databáze do něj. Nastavená hodnota byla snížena ze 400 produktů na pouhých 100. Zakázal jsem také zobrazovat vzorečky. Načítaná data byla objemná a tak docházelo k dlouhému načítání. Snad jsem touto úpravou zrychlil zobrazování úvodní stránky i návštěvníkům s pomalejším připojením. Vhodnost tohoto nastavení budu nadále sledovat a v případě potřeby počet načítaného zboží ještě snížím.

 

1.srpna 2009

Dobrý den. Dnes proběhlo několik malých změn v řazení některých vzorečků parfémů (pro lepší orientaci jsem vzorky květinových parfémů a ovocných toaletních vod umístil do vlastních kategorii), dále došlo k dopsání podrobnějších informací u některých vůní, především v kategorii Novinky. Jedná se především o informace o koncentraci, obsahu balení, typu vůně aj.

 

31.července 2009

Dnes jsem upravil některé texty týkající se informací o parfémech, mírně jsem pozměnil grafický vzhled a došlo také k opravě gramatických chyb které se v článcích vyskytly. 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

REKLAMA

Prohlédněte si hodnocení eshopu ostatními zákazníky
Přejít na hodnocení obchodu na Heureka.cz
Certifikát spokojenosti
Náš obchod získal díky vám, zákazníkům, certifikát spokojenosti od Heureka.cz. Děkuji!

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Newsletter

Informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů.