Hledat

Kategorie

Vernostni program Dekorativni kosmetika

KONTAKTY

FM-DROGERIE.CZ

Petr Beneš

Fr.Veselého 673

435 11 Lom u Mostu

....................................

Mobil : 604 749 951

SMS, volání 9:00-23:00

E-mail : info@fm-drogerie.cz

ICQ : 197-299-316

 

Použít lze i

kontaktní formulář
Vytvoření účtu »
Nákup bez registrace!

Vaše vůně?

květinové-ovocné 7 zboží

květinové-ovocné
Květinové vůně patří spíš mezi novější, protože z mnoha květin je nemožné dostat vonné látky bez použití moderních technologií. První parfémy v podobě olejů vznikaly spíš z koření, dřev a bylin, z nichž lze provoněné oleje snadno vyrobit. Rodina květinových parfémů je velmi široká a obsahuje mnoho podtypů. Ke květinám se hodí prakticky všechny ostatní skupiny složek. Jaké květinové vůně známe?
Čistě květinové; v těchto parfémech neucítíte prakticky nic jiného než květinové tóny, přesto jde o velmi variabilní skupinu. Květinová vůně může být lehká i těžká, svěží i sladká, tichá i výrazná. Obvykle tyto parfémy působí elegantně nebo romanticky, vůně květin je ostatně odjakživa spojena především se ženskostí – na rozdíl třeba od vůně dřeva či bylin, které lze najít v dámských i pánských vůních.
Bílá květinová vůně; tak se označují parfémy, v nichž převládá typická vůně bílých květin – patří mezi ně jasmín, gardénie, pomerančový květ, zimolez či tuberóza. Všechny tyto květiny mají skutečně bílé květy a charakteristickou opojnou vůni s určitými podtóny, jimiž se odlišují.
Květinově ovocné; Velmi oblíbená skupina. Svěží ovoce a romantické květiny jsou dokonalou, líbivou kombinací, která se hodí i pro mladé dívky a dá se nosit prakticky kamkoli.
Květinově orientální; na druhé straně se nacházejí květinově orientální vůně. Květiny v nich nejsou kombinované se svěžími tóny, ale se sladkými, těžkými složkami jako ambra, santalové dřevo, vanilka nebo med. Takový parfém však vůbec nemusí působit těžce a protivně. Oproti lehkým vůním mají květinově orientální ještě jednu výhodu – dlouho vydrží a i po několika hodinách bývají pořád pěkné.
Květinově zelené; svěží zelené tóny se ke květinám hodí stejně jako ty ovocné. Tyto šťavnaté vůně preferují ženy, kterým je protivná sladkost ovoce, ostatně mnoho květinově ovocných vůní bohužel připomíná ulepené bonbony. Květinově zelené parfémy jsou energické a dokáží být elegantní i sportovní.
Aldehydově květinové; květinové vůně s výraznými aldehydy se dnes už skoro nedělají, spoustě lidí totiž voní příliš staromódně. Aldehydy vůním propůjčují ostrou mýdlovost, ale zároveň zvýrazňují květinové složky.

Košík  

(prázdný)

REKLAMA

Prohlédněte si hodnocení eshopu ostatními zákazníky
Přejít na hodnocení obchodu na Heureka.cz
Certifikát spokojenosti
Náš obchod získal díky vám, zákazníkům, certifikát spokojenosti od Heureka.cz. Děkuji!

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Newsletter

Informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů.