Hledat

Kategorie

Vernostni program Dekorativni kosmetika

KONTAKTY

FM-DROGERIE.CZ

Petr Beneš

Fr.Veselého 673

435 11 Lom u Mostu

....................................

Mobil : 604 749 951

SMS, volání 9:00-23:00

E-mail : info@fm-drogerie.cz

ICQ : 197-299-316

 

Použít lze i

kontaktní formulář
Vytvoření účtu »
Nákup bez registrace!

Vaše vůně?

citrusové-mandarinka 2 zboží

citrusové-mandarinka
Parfém je mocnou zbraní, která nám umožní udělat dojem, okouzlit a získat si druhé lidi. Anebo taky naopak. Proto parfémy musíme vybírat opatrně. Při výběru hraje roli spousta aspektů – citlivost našeho čichu, náš vkus a mnoho dalších. Ale když zvolíme ten pravý parfém pro nás, můžeme dosáhnout čehokoli, co budeme chtít. Například s citrusovými vůněmi, které jsou většinou řazeny mezi parfémy unisex, takže jsou vhodné pro obě pohlaví, skoro nikdy nešlápnete vedle. Bonusem u citrusových vůní a jejich svěžesti je to, že právě ona svěžest a energie parfémů na nás působí jako elixír mládí. Citrusy nám dodají energii, sílu do života a dobrou náladu.
Silice z citronu, bergamotu, limetky, tangeriny a květů pomerančovníku jsou typické svou osvěžující nahořklou vůní. Citrusy vydávají ostrý, čistý odér a lze je přidávat do vonných směsí pro vrchní nótu.
Citrusové a aromatické vůně se nosí především v létě, protože dokáží skvěle osvěžit i v takovém horku, ve kterém začínají být květinově ovocné vůně nepříjemně lepkavé. Vůně, které by obsahovaly pouze citrusy, jsou vzácné. Citrusové složky jsou totiž velmi těkavé a vydrží vonět jen chvilku, proto se k nim přidávají alespoň byliny nebo lehká dřeva.

Košík  

(prázdný)

REKLAMA

Prohlédněte si hodnocení eshopu ostatními zákazníky
Přejít na hodnocení obchodu na Heureka.cz
Certifikát spokojenosti
Náš obchod získal díky vám, zákazníkům, certifikát spokojenosti od Heureka.cz. Děkuji!

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Newsletter

Informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů.