Hledat

Kategorie

Vernostni program Dekorativni kosmetika

KONTAKTY

FM-DROGERIE.CZ

Petr Beneš

Fr.Veselého 673

435 11 Lom u Mostu

....................................

Mobil : 604 749 951

SMS, volání 9:00-23:00

E-mail : info@fm-drogerie.cz

ICQ : 197-299-316

 

Použít lze i

kontaktní formulář
Vytvoření účtu »
Nákup bez registrace!

Vaše vůně?

Flakony (plnitelné) 49 zboží

Plnitelné flakony
********************

Sem tam se stane, že si z dovolené přivezete koncentrát směsi esencí, který vám po zředění lihem dá parfém či parfémovanou nebo toaletní vodu. A třeba se vám nechce ssebou po kabelkách či náprsních kapsách nosit velký a těžký 100ml originální flakon.
Potom je tu právě pro vás nabídka několika flakonků. Flakony mají různý objem, od 5ml až po 100ml. V nabídce naleznete jak flakonky skleněné (Juli, Cube, Block, Lofty aj.), tak také s kovovým tělem ve stříbrné nebo zlaté či černé barvě (kabelkový 5ml, 15ml ve stříbrném nebo 10ml ve zlatém provedení). Některé flakony jsou opatřeny plastovým, jiné kovovým rozprašovačem. Na plastový rozprašovač lze pořídit víčko jak stříbrné tak zlaté, u skleněných flakonů s kovovým rozprašovačem si také můžete vybíraz mezi stříbrným rozprašovačem i víčkem nebo zlatým. Osobně mohu doporučit flakony s kovovým rozprašovačem, jelikož jejich vzhled vypadá luxusněji a také jemnost rozprašované mlhy je jemnější.
Novinkou v nabídce jsou luxusní kulaté flakonky s označením "Globe", jenž jsou opatřeny balónkem. Maximálním luxusem jsou skleněné flakony s balónkem, které jsou ručně zdobené ryzím zlatem.
Poznámka: Od 1.3.2019 bude k vybraným flakonům připočten přepravní příplatek. Důvode je změna výpočtu pošštovného za balíkové služby České pošty. Aktuální výši příplatku naleznete na stránce Doprava a poštovné. Děkuji za pochopení.

Košík  

(prázdný)

REKLAMA

Prohlédněte si hodnocení eshopu ostatními zákazníky
Přejít na hodnocení obchodu na Heureka.cz
Certifikát spokojenosti
Náš obchod získal díky vám, zákazníkům, certifikát spokojenosti od Heureka.cz. Děkuji!

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Newsletter

Informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů.